Pisanie programów na zamówienie
Pisanie na zamówienie Pisanie programów na zamówienie, stron www itp. Kilka programów do sciągnięcia Artykuły na tematy programowania Strona główna
Poniżej zamieszczam kilka programów mojego autorstwa, można z nich korzystac bez ograniczeń.

Sterownik rozmyty - system steruje wyprzedzaniem samochidu
Sterownik rozmyty wykorzystany do sterowania manewrem wyprzedzania. Podejmowanie decyzji następuje co określony stały czas. System odbiera dane fizyczne do symulatora świata, następnie dane ostre są rozmywane. Kolejnym krokiem jest wnioskowanie, tutaj system korzysta z bazy reguł. Na końcu jest wyostrzanie rozmytych wartości i wysłanie ich do symulatora.

LanTalk - komunikator dla sieci lokalnych
LanTalk to komunikator przeznaczony dla sieci lokalnych. Program posiada wiele opcji jak zmiany skór, dźwięki dla poszczególnych zdarzeń itp..

Gra - makao
Makao jest popularną grą karcianą. Grę można prowadzić w trybie 1,2,3 przeciwników.

Piramida
Piramida to program rozwiązujący łamigłówkę popularną w telewizji. W 1 etapie podajemy hasło następnie w 2 poziomie podjemy literę która występuje w szukanym słowie.Program zawiera ponad 2 MILIONY haseł!!!.

Krążki
Krążki to znana gra polegająca na zapełnieniu planszy krążkami swojego koloru. Jest to gra, którą napisałem na zaliczenie z inżynierii oprogramowania, gra napisana jest pod directx.

Strona główna | Artykuły na temat programowania | Programy do ściągnięcia | Pisanie programów na zamówienie
Eurohaft - haft komputerowy